.: خانه مسافر از صدور اجازه بازاریابی برای خانه مسافرهای در محدوده ی هتل ها و اماکن رسمی گردشگری معذور است :.

منظور از خانه مسافر چیست؟

خانه مسافر یکی از انواع واحدهای اقامتی است بر حسب شرایط بومی و منطقه ای جهت اسکان مسافران مورد استفاده قرار می گیرد و انواع ویلاها .خانه ها.اتاقها.سوییتها.آپارتمانها و اقامتگاههای ییلاقی و عشایری را در بر میگیرد .

آیا همه خانه مسافرهای موجود در کشور امن و مورد تایید هستند؟

خیر.فقط خانه مسافرهایی که سازمان میراث فرهنگی.صنایع دستی و گردشگری به آنها مجوز داده است برای اسکان مسافران مورد تایید هستند و فقط اسکان در واحدهای دارای مجوز پیشنهاد میگردد.

آیا تابلو به دستهایی که در مبادی ورودی و داخل شهرها به چشم می خورند مورد تایید شما هستند؟

خیر فقط کیوسکهای اطلاع رسانی و رزرواسیون که دارای مجوز از سازمان میراث فرهنگی.صنایع دستی و گردشگری هستتد و در بالای سر درب آن تابلوی خاص سازمان نصب است مورد تایید می باشند .

خانه مسافرها در اتاقهای خود چه امکانات و تجهیزاتی دارند؟

شما میتوانید با مراجعه به قسمت خانه مسافرها و جستجوی خانه مسافرهای هر شهر و کلیک بر روی هر خانه مسافر از تجهیزات و امکانات آن خانه مسافر در همین سایت اطلاع کامل کسب نمایید .

چرا خانه مسافر را باید انتخاب کرد؟

خانه مسافرها از لحاظ نرخی از قیمت پایینتری برخوردار هستند لذا هزینه سفر را کاهش می دهند.در بسیاری از آنها امکانات و ظروف پخت و پز و پذیرایی وجود دارد.از انواع مختلف اتاق وجود دارد که این تنوع انتخاب را بر اساس سلیفه مسافر آسان میسازد.امنیت خاطر مسافران را به جهت نظارت های مستمر در بر دارد.مشکلات قابل پیگیری تا حصول نتیجه قانونی است.تمامی مسافرانی که در این واحدها اسکان نمایند در طول مدت اقامت بیمه هستند.واحدهای دارای مجوز از لحاظ استحکام بنا تایید شده اند .

اطمینان بخشی در این واحدها چگونه است؟

خانه مسافرها باید ضوابط و مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و کلیه ارگانهای ذیربط را رعایت کنند و به صورت مستمر به جهت کیفی.امنیتی و بهداشتی مورد بازدید قرار میگیرند.

طرح ملی خانه مسافر چه مزایایی دارد؟

ارزان سازی سفر.همه زمانی و همه مکانی کردن سفر.ایجاد تنوع در واحدهای اقامتی.امکان انتحاب واحد اقامتی خود بر اساس سلایق و فرهنگهای متنوع.امکان ا یجاد امنیت و آرامش خاطر مسافران.یکسان سازی و یکپارچگی طرح در کشور.حذف واحدهای فاقد شرایط اسکان مسافران.دسترسی آسان و الکترونیکی به انجام رزرو در واحدهای واجد شرایط.اطلاع رسانی جامع در سایت خانه مسافر.امکان انجام کنترل و نظارت بر واحدهای مذکور.امکان جمع شدن چادر خوابی از خیابانها و پارکها.بیمه بودن همه مسافران در طول مدت اقامت و ... از مزایای طرح ملی خانه مسافر به شمار میروند .