قوانین و مقررات
سایر قوانین سایت خانه مسافر
وب‌سایت خانه مسافر طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.
خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت خانه مسافر جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند؛ هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت خانه مسافر و لینک به مطلب و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است.
اطلاعات شخصی کاربران در وب سایت خانه مسافر کاملاً محرمانه است. خانه مسافرتمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران به کار می‌بندد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود دروب سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت خانه مسافر اطلاع دهد.
کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.
کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب ‌سایت خانه مسافر اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب ‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
هرگونه سوء استفاده از نام خانه مسافر، سایت اینترنتی خانه مسافر، مکاتبه از طرف خانه مسافر و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
وب‌سایت خانه مسافر اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
قوانین و مقررات رزرو و خرید در سامانه خانه مسافر
عملیات خرید در وب سایت خانه مسافر مشمول مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی ، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید آگاهی کامل دارد.
هنگام ثبت‌ نام و رزرو ، نام مسافر باید به صورت صحیح با حروف فارسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی وجود ندارد و خانه مسافر، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و برای اصلاح اطلاعات، مسافر می‌بایست رزرو را کنسل و مجدداً خریداری کند.
رزرو خریداری شده، متعلق به مسافری است که مشخصاتش در سیستم وارد شده است و غیر قابل انتقال به غیر می‌باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر در واچر (تاییدیه رزرو) و کارت شناسایی، مسافر پذیرش نخواهد شد.
پس از انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطعی شده و اطلاعات رزرو به کاربر اس‌ام‌اس می‌شود. هنگام مراجعه به خانه ، به همراه مدرک معتبر شناسایی به صاحبخانه مربوطه الزامی است.
هر نوع کنسلی رزرو از طرف مسافر، مطابق قوانین وب سایت خانه مسافر، شامل جریمه‌ی کنسلی می‌شود. مقدار این جریمه بنا بر تعداد شبهای اقامت متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، مبلغ جریمه از قیمت رزرو کسر شده و بقیه‌ی پول، به‌طور آنلاین به حساب مسافر برمی‌گردد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بین بانکی (بین 24 تا 72 ساعت) می‌باشد.
خریدار حق تغییر قیمت رزرو ، دست بردن در مفاد رزرو به هر طریق و هر شکل، و یا فروش مجدد رزرو با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.
تمامی خدمات اين وب سایت ، برحسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين وب سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است. تمام رزروهای این وب‌سایت توسط خانه مسافر صادر می‌شود .
آدرس
تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، خیابان پیوند، کوچه پله هفتم، پلاک 10
کد پستی
1434853461
تلفن
021 88 67 89 46 -9
فکس
021 88 77 77 37
©کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خانه مسافر می باشد.